W piątek 21 czerwca 2024 r. pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. W uroczystym apelu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście.  Dyrektor w swoim przemówieniu podsumowała mijający rok szkolny, pogratulowała wszystkim bardzo dobrych wyników w nauce oraz zajęcia wysokich miejsc w konkursach. Wraz z wychowawcami klas wręczyła wyróżnionym uczniom nagrody książkowe. Wszystkim uczniom złożyła gratulacje za uzyskanie promocji do następnej klasy. 
To szczególny dzień dla uczniów klasy VIII. Mury naszej szkoły opuściło 16 absolwentów. Były życzenia, gratulacje i łzy wzruszenia oraz nagrody. Kapituły przyznały honorowe tytuły:

  • Najlepszego z Najlepszych -  Michałowi Sobańcowi,

  • Najlepszego Sportowca - Alexowi  Michalakowi.

W artystycznej części apelu uczniowie klasy VIII podsumowali swój pobyt w szkole z przymrużeniem oka. Podziękowali Dyrekcji i wszystkim pracownikom szkoły oraz rodzicom za trud włożony w ich wychowanie i kształcenie. Tradycyjnie klasa VII obdarowała starszych kolegów i koleżanki słodkim upominkiem.  Absolwentom życzymy wielu sukcesów w nowych szkołach i spełnienia marzeń!

 

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia 2 września! 

 

Tekst: Agata Bereśniewicz, Zdjęcia: Anna Goławska

 

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

25 czerwca 2024
Ale to już było i nie wróci więcej

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska