W listopadzie 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!


Dzięki zaangażowaniu setek tysięcy osób, w tym uczniów naszej szkoły, w jubileuszowym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości do Powstańców Warszawskich trafiła rekordowa liczba dowodów uznania  –  290 544 kartek, listów i laurek ze wzruszającymi życzeniami. 
Organizatorzy akcji wierzą, że efekty tej inicjatywy przełożą się na setki pięknych relacji międzypokoleniowych i przekazują nam wyrazy uznania, dziękując za cierpliwość i wyrozumiałość w oczekiwaniu na odpowiedź.
Większość kartek i listów została już dostarczona Powstańcom i przyniosła im wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy walk o stolicę pisali, dzwonili do organizatorów, prosząc, żeby przekazali uczniom naszej szkoły, że pocztówki naprawdę do nich dotarły, wywołując radość i wzruszenie. Ze względów zdrowotnych nie każdy Bohater mógł odpisać na otrzymaną korespondencję, dlatego odpowiedzi Powstańców można odnaleźć w mediach społecznościowych (BohaterON na Facebooku i Instagramie).


Kolejna edycja kampanii BohaterON – włącz historię!. już niedługo... Planowany start projektu to druga połowa 2019 roku. Włączymy się znów?

 

PODZIĘKOWANIE - kliknij


Agnieszka Aksamit - Sowińska

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

27 marca 2019
BohaterOn

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska