Dnia 14 października w sposób uroczysty obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Jest to jednak nasze wspólne święto, dzień, w którym w szczególny sposób uczniowie okazują wdzięczność pedagogom. 
 

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Pracownicy naszej szkoły – pragniemy wszystkim Wam przekazać jak najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywane nam na co dzień. Wam, Drodzy Nauczyciele, chcemy podziękować za poświęcenie i trud wkładany w nasze wychowanie, za wiarę w nas, nieustannie potrzebujących Waszych rad i wskazówek. 
 

Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariusza oraz przedstawicielami Rady Rodziców w dowód wdzięczności, aby umilić ten szczególny dzień, przepięknie udekorowali szkołę i obdarowali wszystkich pracowników podarkami. Każdy otrzymał medal, skromnego kwiatka oraz coś słodkiego. 


Odbyły się uroczyste apele w dwóch grupach wiekowych. W klasach I – III przedstawienie przygotowała kasa III B pod kierunkiem p. Agnieszki Tarczyńskiej, zaś w klasach IV – VIII – klasa VII b  z  panią Alicją Juszczak.

 

Wdzięczni uczniowie SU, SKW oraz Rada Rodziców

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

17 października 2021
Dzień Edukacji Narodowej

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska