Z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole festyn zorganizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli. Przygotowano mnóstwo atrakcji. Największym powodzeniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie. Uczniowie mogli również spróbować swoich sił w przeciąganiu liny, zbijaku, rywalizowaniu na ogromnych rozmiarów grach planszowych. Nie zabrakło zapomnianych już gier w klasy, skakania w gumę czy na skakankach. Działała także fotobudka, przy której każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.
Zawodnicy z KS Dragon z trenerem Adamem Kulczyckim zaprezentowali  pokaz Taekwon-do ITF. Wszyscy zostali zaproszeni do wspólnych ćwiczeń, a odważni mogli stanąć do walki. 
Wytrwałych pani Ania Lachowska zaprosiła na zajęcia zumby. Mimo upału chętnych tancerzy nie zabrakło.
Mamy zadbały o coś dla ciała i częstowały wszystkich pysznymi goframi z cukrem pudrem i truskawkami oraz sandwiczami, a dla ochłody serwowano lody.
Dzień był intensywny, ale bardzo udany. Uczestnicy festynu doskonale się bawili.
Ogromne podziękowania należą się organizatorkom z Rady Rodziców: p. Barbarze Płaksej, p. Bożenie Matuszewskiej, p. Agnieszce Libor, p. Renacie Panfil, p. Magdalenie Mazur, p. Katarzynie Krawiec, p. Agnieszce Weselskiej,  p. Marii Łazoryk, p. Dorocie Prus. 
Dziękujemy także p. Julicie Kołdzie i p. Katarzynie Łychońskiej-Wysockiej z M-GOK-u w Pełczycach za udostępnienie gier planszowych oraz rekwizytów do fotobudki.
Festyn zaplanowały i koordynowały p. Barbara Jagiełło, p. Judyta Kuszyńska i p. Alina Sitasz.

 

Tekst: Judyta Kuszyńska
Zdjęcia: Katarzyna Matys & Izabela Rybczyńska

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

06 czerwca 2018
Festyn z okazji Dnia Dziecka

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska