Koniec kwietnia, a dokładnie  29 kwietnia, to data, kiedy świętujemy Międzynarodowy Dzień Tańca.   Z tej okazji Uczniowski Klub Sportowy Top Dance zorganizował Galę Tańca, która odbyła się w piątek 22 kwietnia w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pełczycach. To była ogromna przyjemność móc zaprezentować wyniki pracy naszych tancerek przed pełczycką  publicznością po tak długiej przerwie. Formacje przypomniały swoje starsze układy oraz przedstawiły nowe, premierowe choreografie. Duże emocje wzbudziły prezentacje solistek i duetów tworzonych specjalnie na tę okazję. Dziewczyny dały z siebie wszystko. Było energetycznie, a czasem romantycznie… po prostu pięknie. 


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji Gali i jej oprawie. Podziękowania należą się paniom: Barbarze Jagiełło i Alicji Juszczak za czuwanie za kulisami, Basi Sowińskiej za prowadzenie wydarzenia, Barbarze Kropińskiej za zdjęcia, p. Katarzynie Bator 
za kostiumy, mamom dzieci z gr. Mini Top Dance za pomoc w garderobie i paniom z Rady Rodziców za to, że przy okazji można było zjeść dobre ciastko i napić się kawy.

 

 

Marzena Luisetto
Zdjęcia: Barbara Kropińska

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

28 kwietnia 2022
GALA TANECZNA TOP DANCE

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska