ul. Ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

sp@sppelczyce.pl

Mikołajkowe Święto Tańca
13 grudnia 2017

 

 

 

edukacja 

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

Szkoła Podstawowa

Prawie pięciuset tancerzy spotkało się w sobotę 9 grudnia  podczas „VI Mikołajkowego Festiwalu Tańca o Puchar Burmistrza Białogardu”. Na tak bajecznie kolorowej imprezie nie mogło zabraknąć reprezentantów Pełczyc! Bawiliśmy się świetnie i przywieźliśmy do domu dwa puchary. Jedno trofeum zdobyły dziewczyny z „Top Dance I” za układ „Let them talk”     w choreografii naszej uzdolnionej absolwentki – Sandry Cybulskiej. Nagrodę za „Najlepsze Show Taneczne” otrzymała grupa „Top Dance II” za układ „Walc dobrych życzeń”. Wszystkie wyróżnienia były  jak najbardziej zasłużone.  Zespół zaprezentował się świetnie. Dumna pani trener chętnie przyjęła bonus  w postaci komplementów od jury i organizatorów. Szczególne gratulacje należą się również naszej absolwentce Magdalenie Złotej, która debiutowała na tym festiwalu jako trener i choreograf.                                                    
Festiwal zakończył się nagraniem wspólnego finału w rytm świątecznego przeboju, co być może będziemy mogli wkrótce obejrzeć na kanałach internetowych. 


Z całego serca dziękujemy opiekunom: p. Basi Jagiełło, p. Urszuli Skok-Karżanowicz, p. Ani Lachowskiej oraz  p. Karolinie Maj.  Serdeczne podziękowania składamy również na ręce Burmistrza Pełczyc p. Mirosława Kluka za umożliwienie nam dojazdu na festiwal.

 

Tekst: Marzena Luisetto
Zdjęcia: p. Urszula Skok-Karżanowicz, p. Anna Lachowska