14 lutego to szczególny dzień, w którym  okazujemy sobie sympatię i przyjaźń! 
Świętowanie walentynek dla uczniów naszej szkoły rozpoczęło się już 9 lutego dyskoteką, która stała się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Podczas tego tanecznego popołudnia uczniowie dokonali wyboru królowej i króla balu. Od 12 lutego w szkole zaczęła działać poczta walentynkowa. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia sympatii, wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie, 14 lutego, walentynkowy listonosz „Amorek” rozdawał pocztę w czasie zajęć lekcyjnych. 


W dzień walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym lub różowym, a szkolne korytarze i drzwi klasowe udekorowano czerwonymi serduszkami. Została też przygotowana specjalna ścianka (serdecznie dziękujemy A&M Dekoracje), przy której każdy mógł uwiecznić ten wyjątkowy dzień, ustawiając się do zdjęcia.
 

Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i pracowników szkoły.

 

Barbara Jagiełło

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

21 lutego 2024
Walentynki w naszej szkole

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska