Z okazji Dnia Zakochanych Samorząd Uczniowski zagwarantował uczniom wiele atrakcji. Przez cały tydzień poprzedzający ten wyjątkowy dzień działała poczta walentynkowa. Uczniowie mogli wysyłać życzenia swoim kolegom, koleżankom na przygotowanych przez członków Samorządu serduszkach, które 14 lutego zostały wręczone szczęśliwym adresatom. Ponadto w walentynkowym dniu czas umilał wszystkim muzyczny koncert życzeń. Na korytarzach słychać było miłosne hity, które serwował DJ Jakub. Nie zabrakło przebojów Elvisa Presleya, Whitney Houston, Edyty Geppert, Marka Grechuty, Piotra Szczepanika. Przy pierwszych dźwiękach utworu „Kochać” znalazł się nawet śmiałek, który poprosił Panią Dyrektor do tańca! 


Przez cały walentynkowy dzionek unosił się zapach pysznych serduszkowych ciasteczek, które przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego. W ten sposób można było również złożyć życzenia najbliższym.


We wtorek, 19 lutego odbyła się także zabawa walentynkowa dla uczniów klas IV – VI. Uatrakcyjniły ją konkursy i zabawy z nagrodami. Nie zabrakło gofrów serwowanych przez panią Bożenę Matuszewską i panią Barbarę Płaksej z Rady Rodziców oraz  słodkich upominków od Samorządu Uczniowskiego. Zwycięzcy ostatniego konkursu otrzymali wielkie serduszkowce lizaki. 


Wspaniała atmosfera, udział rodziców i nauczycieli, zaangażowanie dzieci w konkursy i zabawy świadczą o tym, że taka forma rozrywki jest dla naszej młodzieży atrakcyjną alternatywą na spędzanie czasu wolnego. 

 

Agnieszka Aksamit – Sowińska i Barbara Jagiełło


z podziękowaniami dla
p. Bożeny Matuszewskiej, 
p. Barbary Płaksej,
p. Katarzyny Matys, 
p. Kamili Mazur;-)

 

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

20 lutego 2019
Walentynkowa zabawa

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska