Nastąpił ulubiony moment roku tancerek i tancerzy UKS Top Dance – wyjazd do Białogardu na Mikołajkowy Festiwal Tańca. W tym roku była to jubileuszowa X edycja. Białogard przywitał nas jak zwykle – świątecznie, barwnie i radośnie. 
Zaprezentowaliśmy siedem układów choreograficznych i przywieźliśmy siedem pucharów. Najwyższe noty sędziów zdobyła grupa Mini Top Dance, która w kategorii Debiuty Kids zdobyła I oraz II miejsce. Dziewczyny z grupy Top Dance II również pochwalić się mogą drugim miejscem na podium w kategorii Mini Formacje, a grupa Top Dance I – trzecim  miejscem w kategorii Formacje do lat 15. Aż dziewięć naszych reprezentantek odważnie stanęło do rywalizacji solowych, z czego trzy uzyskały wyróżnienia nagrodzone pucharami.

Gratulacje dla Poli Juszczak z klasy V oraz Zosi Warych i Zuzanny Rajkowskiej z klasy VIII SP w Lubianie! 
Taka wyprawa kosztuje dużo wysiłku i wymaga wiele pracy organizacyjnej. Z całego serca dziękujemy p. Alicji Juszczak oraz wszystkim rodzicom, którzy byli z nami w tym dniu i wsparli nas swoją pomocą. Dziękujemy również p. Ilonie Paś, która „zaczarowała” naszą skrzynię piratów (zbudowaną przez p. Sławomira Kucyka) i zmieniła ją w prawdziwie artystyczne dzieło. Za pracę, dyscyplinę i piękne prezentacje dziękuję całej drużynie Top Dance!

 

 

Instruktor: Marzena Luisetto 
Zdjęcia: p. Tomasz Maga

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

21 grudnia 2023
X Mikołajkowy Festiwal Tańca

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska