W piątek, 26 czerwca 2020 r., w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach odbyło się nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020.
Po tygodniach spędzonych w domach i kształceniu na odległość uczniowie wrócili do szkoły, aby odebrać szkolne świadectwa. Wszystko odbywało się z zachowaniem środków bezpieczeństwa z uwagi na trwający wciąż stan epidemii.
Uroczysty apel został zorganizowany jedynie dla ósmoklasistów, uczniów opuszczających mury naszej szkoły. Dyrektor Szkoły oraz Burmistrz Pełczyc podziękowali absolwentom za wspólnie spędzone lata i życzyli im spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów w szkołach ponadpodstawowych.
Absolwentka – Iga Lipińska – zdobywczyni zaszczytnej nagrody Najlepszy z Najlepszych podziękowała nauczycielom za okazaną cierpliwość i trud włożony w kształcenie młodych ludzi, a koleżankom i kolegom życzyła wytrwałości na nowych ścieżkach szkolnych.
Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Przyjaciołom życzymy ciekawych przygód w czasie wakacji. Mamy nadzieję, że od września spotkamy się w szkole, by kontynuować tradycyjną naukę.

Absolwenci żegnają    Dziękujemy Rodzicom

 

Tekst: Edyta Smulczyńska
Zdjęcia: Dobrosława Nowak
Filmy: 
1) Dariusz Cybulski (Absolwenci żegnają)
2) Dyrekcja (Dziękujemy Rodzicom)

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach

edukacja 

 

 

 

30 czerwca 2020
Zakończenie roku szkolnego

sp@sppelczyce.pl

epuap: /sppelczyce1/SkrytkaESP

+48 95 768 54 29 - Sekretariat

+48 515 379 691 - Pedagog

+48 515 379 527 - Stołówka

ul. ks. kan. Henryka Raźniewskiego 3

73-260 Pełczyce

Polska